Modifikasyon XenForo 2.2.0 Beta 3 Yayınlandı Nulled

62 McuDio Xenforo 1 63
08-17-2020, 07:52 AM
#1
Yorumu Paylaş
 • XenForo 2.2.0 Beta 1'in artık aktif lisanslara sahip tüm müşterilerimize sunulduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. XenForo 2.2, aşağıdakiler dahil çok sayıda yeni özellik ve iyileştirme içerir:
  Forum ve ileti dizisi türleri sistemi
  Zengin metin düzenleyici güncellendi
  Kullanıcı profili başlıkları
  Kullanıcı adı değişikliği istekleri
  Forumlarda ara
  Forum SEO kontrolleri
  Desteği kaydetmeden önce yazmak
  Progresif web uygulaması
  Etkinlik özeti e-postaları
  Stil arşivi içe ve dışa aktarma
  REST API eklemeleri
  Profil gönderisi ekleri
  Ve daha fazlası! Yukarıdakiler ve diğer yeni değişiklikler / iyileştirmeler özellikleri hakkında daha fazla bilgiyi Gördünüz mü ...? Forum.

  Bu beta yazılımdır. Resmi olarak desteklenmiyor.
  Üretimde çalıştırmanızı önermiyoruz.

  Lütfen bunun beta yazılım olduğunu unutmayın . Bilinen hatalar ve eksik işlevsellik içerir. Bir üretim ortamında beta yazılımı çalıştırmanızı önermiyoruz ve destek şu anda topluluk forumlarındaki sorularla sınırlıdır.

  Eklentiler ve özel stiller, 2.2'ye yükseltildikten sonra bozulabilir. Eklentilerinizi iyice test etmeli veya güncellemeleri aramalısınız. 2.2'ye eklenenlere benzer özellikleri kapsayan eklentilere özellikle dikkat edin; bunlar çekirdek XenForo verileriyle çelişebilir. Veri uyuşmazlıkları bulunursa, bunların yeni bir eklenti sürümünde veya 2.2'ye yükseltmeden önce eklentiyi kaldırarak çözülmesi gerekecektir .

  Beta yazılım çalıştırmayı seçerseniz , verilerinizin yedeğini aldığınızdan emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır . Yükseltmeyi denemeden önce bunu yapmanızı öneririz. Şüpheniz varsa, her zaman üretim verilerinizin bir kopyası üzerinde bir test yükseltmesi yapın.

  Aktif lisanslara sahip tüm müşteriler artık yeni sürümü müşteri alanından indirebilir.

  Gereksinimler
  Aşağıdakiler minimum gereksinimlerdir:
  PHP 7.0 veya daha yeni
  MySQL 5.5 ve daha yeni
  Burada listelenen tüm eklentiler XenForo 2.2 gerektirir.
  Gelişmiş Arama, en azından Elasticsearch 2.0 gerektirir
  Not: Burada yalnızca PHP sürüm gereksinimleri değişmiştir. Bununla birlikte, PHP 7.0 çalıştırıyor olsanız bile, hız, güvenlik ve kararlılıkta iyileştirmeler için ilk fırsatta PHP 7.4'e yükseltmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Ayrıca MySQL 5.7 / 8.0 (veya eşdeğerini) öneririz.

  Kurulum ve yükseltme talimatları XenForo'nun
  nasıl kurulacağı ve yükseltileceği ile ilgili tüm ayrıntılar XenForo kılavuzunda bulunabilir. XF 2.1'den tek tıklamayla yükseltmeler mümkündür, ancak Seçenekler> Temel kart bilgilerinde "Yalnızca kararlı yükseltmeleri kontrol et" seçeneğinin işaretini kaldırmanız gerekir. XF 2.2 yükseltmesi tamamlandığında, resmi eklentiler de yükseltilmelidir.

  Lütfen bunun beta / önizleme yazılımı olduğunu unutmayın . Bilinen hatalar ve eksik işlevsellik içerir.Bir üretim ortamında beta yazılımının çalıştırılmasını önermiyoruz veya desteklemiyoruz. Beta sürümleri için destek, topluluk forumlarındaki sorularla sınırlıdır.


  Gizli İçerik
  Bu içeriği görüntüleyebilmek için kayıt ol veya giriş yap
  Beğenenler:

  Verilen Teşekkürler

  08-19-2020, 03:54 PM
  #2
  Yorumu Paylaş
 • eline saglık teşekkürler.
  Beğenenler: McuDio

  Verilen Teşekkürler

  McuDioMcuDio
  08-20-2020 04:06 AM
  Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
  1 Ziyaretçi
  Konuya Katkıda Bulunanlar (2)
  McuDio
  Lost