PGA TOUR 2K21

13 vurucu Oyun 0 58
08-24-2020, 11:55 PM
#1
Yorumu Paylaş
 • [Resim: 189-PGA-TOUR-2K21-pc-free-download.jpg]

  Profesyonellere karşı oynayın. Ekibinizle oynayın. PGA TOUR 2K21’de kurallara göre oynayın veya kendi kurallarınızı yaratın!

  YEPYENİ PGA TOUR KARİYER MODU
  FedExCup Şampiyonu olmak için yapabileceklerinizi kanıtlayın. Kariyerinizde PGA TOUR Profesyonelleriyle karşılaşıp oyun boyunca ekipmanlar ve ödüller kazanın.

  PGA TOUR PROFESYONELLERİ VE YENİ PARKURLAR
  TPC Sawgrass, East Lake Golf Club ve daha fazlası dahil etkileyici ve gerçek parkurlarda Justin Thomas’a ve en iyi 11 profesyonele karşı oynayın.

  MYPLAYER’INIZI VE RÜYA PARKURUNUZU OLUŞTURUN
  Sevdiğiniz markaların ekipmanları ve giysileriyle MYPLAYER’ınızı yaratıp kişiselleştirin. 1000’lerce özel seçenekle en iyi parkurunuzu tasarlayın.

  YETENEK DÜZEYİ FARK ETMEDEN ÇİMENLERE HÜKMEDİN
  Çaylaklar, gerçek zamanlı eğitimlerden, ipuçlarından ve atış önerilerinden faydalanabilir. Yoksa profesyonel misiniz? Profesyonel Görme Gücü, Uzaktan Kontrol, Vuruş Ön İzlemesi ve diğer yeniliklerle oyununuzda uzmanlaşın.

  PARTİ BAŞLASIN
  Alt-Shot, Stroke Play, Skins ve 4 Oyunculu Scramble dahil yerel ve çevrimiçi maçlar ile arkadaşlarınızla golf oynayın.

  KENDİ KURALLARINIZI YARATIN
  Kulüp Binanıza Çevrimiçi Topluluklarla Yönetin. Tüm sezonları ve turnuvaları yönetin ve parkurda hava atma şansını kazanın. Giriş kuralları ve gereksinimleri oluşturun ve handikap ile etkinlik ayarlarını yapın.

  BUGÜNE KADAR OLAN EN GERÇEKÇİ PARKUR
  Gerçek dünyanın taranması geçitlere, çimenlere, bunker’lere, ağaçlara, göllere ve göletlere hayat katıyor! Her zamanki gibi PGA TOUR yayın sunumu, muhteşem grafiklerle, dinamik sahne kesitleriyle ve kusursuz yeniden oynatma sistemiyle birlikte geliyor ve Luke Elvy ile Rich Beem’in dakikası dakikasına yapacağı yorumlarla sunuluyor.
  https://dosya.co/c637xhgv057f/PGA.TOUR.2...X.zip.html
  Beğenenler:

  Verilen Teşekkürler

  Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
  1 Ziyaretçi
  Konuya Katkıda Bulunan (1)
  vurucu