Sniper Elite 4 Türkçe Full İndir – PC (10 DLC) İndir

13 D4RKN3T Oyun 0 128
08-11-2020, 11:18 AM
#1
Yorumu Paylaş
 • [Resim: OXkZKz.png]


  [Resim: sO8iuP.jpg]
  [Resim: O0sX0y.jpg]
  [Resim: 3b3fHz.jpg]

  Sniper Elite 4’ün hikayesi Sniper Elite 3’ün olaylarından hemen sonra gerçekleşir. Yıl 1943’tür ve bir kez daha OSS ajanı Karl Fairburn olarak oynarsınız. Karl’ın bu kez misyonu, Faşistlere karşı savaşırken İtalyan direnişine yardım etmek için İtalya’ya gitmek. Karl’ın görevleri sırasında henüz en zorlu rakiplerinden birine karşı gelecek. Bu tehdidin, müttefiklerin savaşını daha başlamadan Avrupa’da durdurma potansiyeli var. Karl’ın görevi başarısız olursa, bu onun, ABD’nin ve Müttefiklerin tüm direnişinin yenilgisi anlamına gelecektir. Hitler rejimi yüce hâkim olacağından, Overlord Operasyonu, D-Day inişleri ve avrupa için zafer olmayacak. Özünde Sniper elite 4 , 3. şahıs taktik atıcı. Adından da anlaşılacağı gibi, oyunun birçoğu düşmanlarınızı keskin mesafelerden kesip almaktan kaynaklanıyor, gizlilik oyunda da büyük bir rol oynuyor çünkü misyonun çoğu sessiz bir suikastçı olmanızı gerektiriyor. Oyun çekirdek silah olarak bir keskin nişancı tüfeği kullansa da, oyuncular saldırı tüfekleri, el silahları, el bombaları ve gezi mayınları gibi diğer silahları da kullanabilirler.

  Sniper Elite IV Sistem Gereksinimleri

  Minimum Sistem Gereksinimi
  İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 x64-bit
  İşlemci: Intel CPU Core i3-2100 veya AMD eşdeğer
  Bellek: 4 GB RAM
  Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 (2GB) veya NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)
  Ses Kartı: DirectX 11
  Depolama Alanı: 16 GB

  Önerilen Sistem Gereksinimi
  İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 x64-bit
  İşlemci: Intel CPU Core i7-3770 veya AMD eşdeğer
  Bellek: 8 GB RAM
  Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480
  Ses Kartı: DirectX 11
  Depolama Alanı: 16 GB


  Karl’ın ilk görevi, Sovyetler Birliği’ni bozmaya çalışan Alman Büyükgeneral Hans von Eisenberg’e suikast düzenlemek. Bir sonraki görevi Nazi bilim adamı Doktor Gunther Kreidl’i öldürmekti. Pusu kurduktan ve Doktor’u öldürdükten sonra Karl Fairburne, V-2 roket programı hakkında daha fazla bilgi ortaya koyan bilim adamları belgelerinden ayrılır, bu da füze ile bağlantılı diğer bilim adamlarının yerlerini de içeriyordu. Fairburn daha sonra V-2’nin gelişiminde kilit bir bilim adamı olan Dr. Schwaiger’i aramak için bir V-2 üretim tesisine sızmak üzere Berlin’in eteklerine gönderilir. Fairburn, Dr. Schwaiger’in aslında ABD için çalıştığını ve üretim tesisini sabote ettiğini ve eyaletlere giderken yakalandığını öğreniyor.
  Fairburn daha sonra doktoru kurtarmak için gönderilir, görevi onu Sovyetler ve Nazilerin tam savaş gücünde olduğu Opernplatz’a götürür. Fairburn, Dr. Schwaiger’i Nazi infazından kurtarmayı başarıyor. Maalesef Dr. Schwaiger kaçış sırasında ölümcül şekilde yaralandı ve son ölmekte olan sözleriyle Fairburn’a Nazi’nin V-2 füze planları hakkında hayati bilgiler verdi.

  Sniper Elite IV Türkçe Deluxe Edition İndir
  Sniper Elite 4 Deluxe Edition ile tüm dlcleri rahatlık ile oynayabilir, oyunun ek paketlerin tümüne erişebilirsiniz. En son çıkan Sniper Elite oyununun geliştirmelerine bu paket ile ücretsiz sahip olucaksınız.
  Sniper Elite 4 Türkçe yama sayesinde, oyun içeriği tamamen Türkçe Dil desteğine kavuşmaktadır. Hedeflerinizi Türkçe olarak okuyabilir, görevleri ve hikayeyi Türkçe yama ile tamamlayabilirsiniz.
  Kesin bir V-2 fırlatma konumu olmayan Karl Fairburne, cevaplar için Sovyet Karargahına sızıyor. V-2 füzesinin tabun, bir sinir gazı taşıyacağını ve füzelerin hedefinin aslında Londra olduğunu öğreniyor. Fairburne, V-2 roketlerinden hangisinin ABD’deki patronlarına geri beslediği depolama tesislerini bulmayı başarır ve daha sonra V-2’leri Londra’da başlatmayı planlayan bilim adamları nihai hedefi olan Doktor Wolff’u bulur. Uzun bir kovalamaca ve savaştan sonra Fairburne Wolff’u öldürmeyi ve Londra’yı yok edilmekten kurtarmayı başarır.

  Güncel DLC Paketleri
  Sniper Elite 4 – Season Pass
  Sniper Elite 4 – Allied Forces Rifle Pack
  Sniper Elite 4 – Kamuflaj Tüfekler Cilt Paketi
  Sniper Elite 4 – Gizli Kahramanlar Karakter Paketi
  Sniper Elite 4 – Ölüm Fırtınası Bölüm 1: Başlangıç
  Sniper Elite 4 – Ölüm Fırtınası Bölüm 2: Sızma
  Sniper Elite 4 – Gece Savaşçısı Genişletme Paketi
  Sniper Elite 4 – Sessiz Savaş Silahları Paketi
  Sniper Elite 4 – Hedef Führer
  Sniper Elite 4 – Ölüm Fırtınası Bölüm 3: Yok Etme


  Sniper Elite 4 Full İndir

  Gizli İçerik
  Bu içeriği görüntüleyebilmek için kayıt ol veya giriş yap
  Beğenenler:

  Verilen Teşekkürler

  I believe... whatever doesn't kill you, simply makes you stranger.
  Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
  1 Ziyaretçi
  Konuya Katkıda Bulunan (1)
  D4RKN3T